Studio Elixir

Co mówią nasi klienci

Mam mocną potrzebę podziękowania i uśmiechu w Waszą stronę. Moja twarz po laserze jest cudnie gładka i jak lustro- bez skaz... A to znacząco wpływa na stan mojego ducha.
Jestem żywą reklamą Waszego salonu, i konkretnie absolutnie fantastycznej Pani Ani. Raz jeszcze dziękuję za możliwość skorzystania z dobrodziejstwa laseru. 43 lata żyłam z brodą, która wymagała codziennego skubania pensetką i której skóra była ciemna i twarda i pełna ciemnych kropek. Cudnie, że do Was trafiłam i cudnie, że jesteście zgranym zespołem- wiedzącym co robi oraz po co. Ale najwazniejsze- rozumiecie, że czasem warto pochylić się nad człowiekiem i dać mu coś, co go wzmocni i uśmiechnie...

DZIĘKUJĘ. pozdrawiam Magiczne Miejsce ELIXIR

Ania G

"Jak najbardziej na plus!! To, co najbardziej podoba mi się w tym miejscu to atmosfera. Miejsce emanuje pozytywną energią, dziewczyny tam pracujące są bardzo sympatyczne i profesjonalne i nawet uratowały moją spaloną laserem skórę po wizycie w innym salonie od blizn.. Za każdym razem byłam zadowolona z efektu zabiegów. To co najbardziej mogę polecić to depilacja laserem (Vectus) - ja jestem teraz po 3 sesjach i nogi już prawie idealnie gładkie:)

Joanna Kotasińska

Jestem ogromną fanką Elixiru. Już samo wejście do gabinetu poprawia mi humor i jest zapowiedzią dobrze spędzonego czasu (nawet jeśli wpadam tam tylko na hennę :) ) Panie kosmetyczki to profesjonalistki. Zawsze potrafią doradzić, a swoją pracę wykonują bardzo starannie i dokładnie. Cenię sobie też przyjemną, niemal rodzinną atmosferę tego miejsca, a ponieważ z natury jestem pedantką, lubię też Elixirowy ład i porządek ;) Gorąco polecam to miejsce

Małgorzata Jokubik

Zdecydowanie warto się tu wybrać. Wszystkie zabiegi jak do tej pory wykonane na bardzo wysokim poziomie i z dużą starannością. Widać, że salon dba o Klienta i nie lekceważy żadnych procedur wykonywania zabiegów, w tym higieny, a dla mnie to podstawa u kosmetyczki. Tu czuję się bezpiecznie i komfortowo bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Miły salon, przyjemne wnętrza oraz bardzo dobra i profesjonalna ekipa. Można się tu odstresować i o siebie zadbać. Polecam :-)

Karolina Zaporska
`